Przejdź do treści

Statystyki map

Jak często gra się na każdej mapie i jak radzą sobie na niej cywilizacje, wg tygodniowych statystyk rankingowych. Wybierz cywilizację, aby zobaczyć jej najlepsze i najgorsze mapy.

Filtry statystyk
  • Ostatni tydzień z danymi: tydzień od 12 paź 2026
  • Okres: od 21 wrz 2026 do 18 paź 2026 (4 tygodnie)
  • Źródło: 4 tygodnie z meczów na żywo zebranych przez tę stronę, a nie z importu historycznego.

Tygodnie „na żywo” liczą tylko mecze zapisane przez tę stronę, czyli część wszystkich rozegranych gier, więc liczby bezwzględne są niższe, a skład graczy może różnić się od tygodni historycznych.

Najnowszy tydzień jeszcze trwa, więc jego liczby są niepełne.

Sasi ogółem: odsetek zwycięstw 48,0% przy 396 wyborach. Ostatnia kolumna porównuje każdą mapę z tą wartością.

Wybory i odsetek zwycięstw cywilizacji Sasi wg map
MapaWyboryUdział w wyborachOdsetek zwycięstw95% przedział ufności WilsonaWzględem ogółuCywilizacje
MigrationMała próba10,3%0,0%0,0%–79,3%-48,0%Cywilizacje
RunestonesMała próba10,3%100,0%20,7%–100,0%+52,0%Cywilizacje
FourlakesMała próba51,3%0,0%0,0%–43,4%-48,0%Cywilizacje
MichiMała próba51,3%40,0%11,8%–76,9%-8,0%Cywilizacje
NomadMała próba61,5%50,0%18,8%–81,2%+2,0%Cywilizacje
SocotraMała próba92,3%66,7%35,4%–87,9%+18,7%Cywilizacje
Hideout Rms2Mała próba112,8%63,6%35,4%–84,8%+15,7%Cywilizacje
Goldenpit Rms2Mała próba123,0%58,3%32,0%–80,7%+10,4%Cywilizacje
HaboobMała próba123,0%50,0%25,4%–74,6%+2,0%Cywilizacje
ArenaMała próba153,8%40,0%19,8%–64,3%-8,0%Cywilizacje
FortressMała próba153,8%60,0%35,7%–80,2%+12,0%Cywilizacje
NorthernislesMała próba153,8%53,3%30,1%–75,2%+5,3%Cywilizacje
GladeMała próba348,6%41,2%26,4%–57,8%-6,8%Cywilizacje
ScandanaviaMała próba4711,9%40,4%27,6%–54,7%-7,6%Cywilizacje
Arabian Desert10025,3%48,0%38,5%–57,7%0,0%Cywilizacje
Arabia10827,3%50,0%40,7%–59,3%+2,0%Cywilizacje

Statystyki wg cywilizacji