Przejdź do treści

Statystyki map

Jak często gra się na każdej mapie i jak radzą sobie na niej cywilizacje, wg tygodniowych statystyk rankingowych. Wybierz cywilizację, aby zobaczyć jej najlepsze i najgorsze mapy.

Filtry statystyk
  • Ostatni tydzień z danymi: tydzień od 12 paź 2026
  • Okres: od 21 wrz 2026 do 18 paź 2026 (4 tygodnie)
  • Źródło: 4 tygodnie z meczów na żywo zebranych przez tę stronę, a nie z importu historycznego.

Tygodnie „na żywo” liczą tylko mecze zapisane przez tę stronę, czyli część wszystkich rozegranych gier, więc liczby bezwzględne są niższe, a skład graczy może różnić się od tygodni historycznych.

Najnowszy tydzień jeszcze trwa, więc jego liczby są niepełne.

Majowie ogółem: odsetek zwycięstw 50,4% przy 504 wyborach. Ostatnia kolumna porównuje każdą mapę z tą wartością.

Wybory i odsetek zwycięstw cywilizacji Majowie wg map
MapaWyboryUdział w wyborachOdsetek zwycięstw95% przedział ufności WilsonaWzględem ogółuCywilizacje
Arabian Desert14027,8%50,7%42,5%–58,9%+0,3%Cywilizacje
Arabia12424,6%56,5%47,7%–64,9%+6,1%Cywilizacje
GladeMała próba5510,9%49,1%36,4%–61,9%-1,3%Cywilizacje
ScandanaviaMała próba489,5%39,6%27,0%–53,7%-10,8%Cywilizacje
FortressMała próba479,3%44,7%31,4%–58,8%-5,7%Cywilizacje
ArenaMała próba265,2%46,2%28,8%–64,5%-4,2%Cywilizacje
NorthernislesMała próba214,2%61,9%40,9%–79,2%+11,5%Cywilizacje
Goldenpit Rms2Mała próba153,0%60,0%35,7%–80,2%+9,6%Cywilizacje
Hideout Rms2Mała próba71,4%28,6%8,2%–64,1%-21,8%Cywilizacje
HaboobMała próba51,0%60,0%23,1%–88,2%+9,6%Cywilizacje
NomadMała próba40,8%0,0%0,0%–49,0%-50,4%Cywilizacje
SocotraMała próba40,8%75,0%30,1%–95,4%+24,6%Cywilizacje
FourlakesMała próba30,6%33,3%6,1%–79,2%-17,1%Cywilizacje
MigrationMała próba20,4%0,0%0,0%–65,8%-50,4%Cywilizacje
RunestonesMała próba20,4%100,0%34,2%–100,0%+49,6%Cywilizacje
MichiMała próba10,2%100,0%20,7%–100,0%+49,6%Cywilizacje

Statystyki wg cywilizacji