Harita istatistikleri
Haftalık dereceli istatistiklere göre her haritanın ne sıklıkla oynandığı ve medeniyetlerin orada nasıl performans gösterdiği. En iyi ve en kötü haritalarını görmek için bir medeniyet seçin.
- Verisi olan son hafta: 12 Eki 2026 haftası
- Dönem: 21 Eyl 2026 – 18 Eki 2026 (4 hafta)
- Kaynak: 4 hafta bu sitenin topladığı canlı maçlardan, geçmiş aktarımdan değil.
Canlı haftalar yalnızca bu sitenin kaydettiği maçları sayar; bunlar oynanan tüm maçların bir bölümüdür, bu yüzden mutlak sayılar daha düşüktür ve oyuncu karışımı geçmiş haftalardan farklı olabilir.
En yeni hafta hâlâ sürüyor, bu yüzden sayıları eksik.
Hıtaylar genelde: 457 seçilmede %47,5 kazanma oranı. Son sütun her haritayı bu değerle karşılaştırır.
| Harita | Seçilme | Seçilme payı | Kazanma oranı | Wilson %95 GA | Genele göre | Medeniyetler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MichiAz örnek | 2 | %0,4 | %50,0 | %9,5–%90,5 | +%2,5 | Medeniyetler |
| MigrationAz örnek | 3 | %0,7 | %100,0 | %43,8–%100,0 | +%52,5 | Medeniyetler |
| FourlakesAz örnek | 4 | %0,9 | %50,0 | %15,0–%85,0 | +%2,5 | Medeniyetler |
| Hideout Rms2Az örnek | 4 | %0,9 | %50,0 | %15,0–%85,0 | +%2,5 | Medeniyetler |
| NomadAz örnek | 9 | %2,0 | %55,6 | %26,7–%81,1 | +%8,1 | Medeniyetler |
| Goldenpit Rms2Az örnek | 10 | %2,2 | %50,0 | %23,7–%76,3 | +%2,5 | Medeniyetler |
| HaboobAz örnek | 12 | %2,6 | %16,7 | %4,7–%44,8 | -%30,8 | Medeniyetler |
| SocotraAz örnek | 16 | %3,5 | %50,0 | %28,0–%72,0 | +%2,5 | Medeniyetler |
| NorthernislesAz örnek | 22 | %4,8 | %63,6 | %43,0–%80,3 | +%16,2 | Medeniyetler |
| GladeAz örnek | 29 | %6,4 | %44,8 | %28,4–%62,5 | -%2,7 | Medeniyetler |
| FortressAz örnek | 31 | %6,8 | %71,0 | %53,4–%83,9 | +%23,5 | Medeniyetler |
| ArenaAz örnek | 33 | %7,2 | %39,4 | %24,7–%56,3 | -%8,1 | Medeniyetler |
| ScandanaviaAz örnek | 45 | %9,9 | %55,6 | %41,2–%69,1 | +%8,1 | Medeniyetler |
| Arabia | 109 | %23,9 | %42,2 | %33,4–%51,6 | -%5,3 | Medeniyetler |
| Arabian Desert | 128 | %28,0 | %43,8 | %35,5–%52,4 | -%3,7 | Medeniyetler |