Puana göre medeniyet kazanma oranları
Haftalık dereceli istatistiklerden medeniyet başına seçilme ve kazanma oranları; sıralama, puan aralığı, harita ve yamaya göre. Aralıklar Wilson %95.
- Verisi olan son hafta: 12 Eki 2026 haftası
- Dönem: 21 Eyl 2026 – 18 Eki 2026 (4 hafta)
- Kaynak: 4 hafta bu sitenin topladığı canlı maçlardan, geçmiş aktarımdan değil.
Canlı haftalar yalnızca bu sitenin kaydettiği maçları sayar; bunlar oynanan tüm maçların bir bölümüdür, bu yüzden mutlak sayılar daha düşüktür ve oyuncu karışımı geçmiş haftalardan farklı olabilir.
En yeni hafta hâlâ sürüyor, bu yüzden sayıları eksik.
| Medeniyet | Seçilme | Seçilme oranı | Kazanma oranı | Wilson %95 GA | Haritalar |
|---|---|---|---|---|---|
| Bulgarlar | 1.437 | %5,1 | %52,4 | %49,8–%55,0 | Haritalar |
| Danimarkalılar | 857 | %3,0 | %50,6 | %47,3–%54,0 | Haritalar |
| Kmerler | 779 | %2,8 | %49,9 | %46,4–%53,4 | Haritalar |
| Moğollar | 759 | %2,7 | %57,4 | %53,9–%60,9 | Haritalar |
| Japonlar | 714 | %2,5 | %53,2 | %49,6–%56,9 | Haritalar |
| Portekizliler | 708 | %2,5 | %49,6 | %45,9–%53,3 | Haritalar |
| Etiyopyalılar | 639 | %2,3 | %50,1 | %46,2–%53,9 | Haritalar |
| Ermeniler | 633 | %2,3 | %51,5 | %47,6–%55,4 | Haritalar |
| Hindistanlılar | 626 | %2,2 | %59,1 | %55,2–%62,9 | Haritalar |
| Slavlar | 607 | %2,2 | %52,1 | %48,1–%56,0 | Haritalar |
| Tatarlar | 604 | %2,2 | %52,2 | %48,2–%56,1 | Haritalar |
| Vietnamlılar | 597 | %2,1 | %54,3 | %50,3–%58,2 | Haritalar |
| Keltler | 586 | %2,1 | %48,6 | %44,6–%52,7 | Haritalar |
| Malaylar | 556 | %2,0 | %56,8 | %52,7–%60,9 | Haritalar |
| Persler | 554 | %2,0 | %48,7 | %44,6–%52,9 | Haritalar |
| Vikingler | 550 | %2,0 | %52,7 | %48,6–%56,9 | Haritalar |
| Romalılar | 544 | %1,9 | %54,2 | %50,0–%58,4 | Haritalar |
| Franklar | 529 | %1,9 | %48,6 | %44,3–%52,8 | Haritalar |
| Kumanlar | 529 | %1,9 | %44,4 | %40,2–%48,7 | Haritalar |
| Polonyalılar | 517 | %1,8 | %47,6 | %43,3–%51,9 | Haritalar |
| Çinliler | 513 | %1,8 | %48,2 | %43,9–%52,5 | Haritalar |
| Maya | 508 | %1,8 | %50,8 | %46,5–%55,1 | Haritalar |
| Aztekler | 499 | %1,8 | %50,1 | %45,7–%54,5 | Haritalar |
| Berberiler | 490 | %1,7 | %45,3 | %41,0–%49,7 | Haritalar |
| Dravidler | 490 | %1,7 | %46,1 | %41,8–%50,5 | Haritalar |
| Bizanslılar | 489 | %1,7 | %51,5 | %47,1–%55,9 | Haritalar |
| Litvanyalılar | 488 | %1,7 | %48,8 | %44,4–%53,2 | Haritalar |
| Türkler | 486 | %1,7 | %49,6 | %45,2–%54,0 | Haritalar |
| Malililer | 485 | %1,7 | %49,9 | %45,5–%54,3 | Haritalar |
| Macarlar | 483 | %1,7 | %53,0 | %48,5–%57,4 | Haritalar |
| Bengalliler | 481 | %1,7 | %49,5 | %45,0–%53,9 | Haritalar |
| Gurjaralar | 473 | %1,7 | %48,0 | %43,5–%52,5 | Haritalar |
| Sicilyalılar | 469 | %1,7 | %46,9 | %42,4–%51,4 | Haritalar |
| Gotlar | 456 | %1,6 | %48,0 | %43,5–%52,6 | Haritalar |
| Tötonlar | 456 | %1,6 | %46,5 | %42,0–%51,1 | Haritalar |
| Birmanlar | 454 | %1,6 | %51,1 | %46,5–%55,7 | Haritalar |
| İspanyollar | 452 | %1,6 | %50,9 | %46,3–%55,5 | Haritalar |
| Britonlar | 449 | %1,6 | %48,1 | %43,5–%52,7 | Haritalar |
| Gürcistanlılar | 446 | %1,6 | %52,0 | %47,4–%56,6 | Haritalar |
| Koreliler | 445 | %1,6 | %49,9 | %45,3–%54,5 | Haritalar |
| Bohemyalılar | 442 | %1,6 | %49,3 | %44,7–%54,0 | Haritalar |
| Sarazenler | 438 | %1,6 | %50,5 | %45,8–%55,1 | Haritalar |
| İnka | 425 | %1,5 | %50,6 | %45,9–%55,3 | Haritalar |
| Wei | 408 | %1,5 | %52,2 | %47,4–%57,0 | Haritalar |
| Varegler | 406 | %1,4 | %47,5 | %42,7–%52,4 | Haritalar |
| İtalyanlar | 405 | %1,4 | %44,7 | %39,9–%49,6 | Haritalar |
| Hıtaylar | 404 | %1,4 | %47,8 | %42,9–%52,6 | Haritalar |
| Hunlar | 386 | %1,4 | %56,2 | %51,2–%61,1 | Haritalar |
| Wu | 372 | %1,3 | %48,1 | %43,1–%53,2 | Haritalar |
| Burgonyalılar | 365 | %1,3 | %53,2 | %48,0–%58,2 | Haritalar |
| Curçenler | 362 | %1,3 | %42,3 | %37,3–%47,4 | Haritalar |
| Saksonlar | 340 | %1,2 | %46,8 | %41,5–%52,1 | Haritalar |
| Shu | 318 | %1,1 | %48,4 | %43,0–%53,9 | Haritalar |
| Tupi | 244 | %0,9 | %45,5 | %39,4–%51,8 | Haritalar |
100 seçilmeden az olan satırlar gri gösterilir ve kazanma oranına göre sıralarken sona alınır: oranları güvenilir değildir.
Her maçta bir kazanan ve bir kaybeden olduğu için ortalama kazanma oranı %50’dir. Aralık, gerçek oranın ölçülen orandan ne kadar sapabileceğini gösterir; ne kadar darsa sayıya o kadar güvenilir.
Haritaya göre istatistiklerGünlük medeniyet tablosu (son 7 veya 30 gün)