İçeriğe geç

Harita istatistikleri

Haftalık dereceli istatistiklere göre her haritanın ne sıklıkla oynandığı ve medeniyetlerin orada nasıl performans gösterdiği. En iyi ve en kötü haritalarını görmek için bir medeniyet seçin.

İstatistik süzgeçleri
  • Verisi olan son hafta: 12 Eki 2026 haftası
  • Dönem: 21 Eyl 2026 – 18 Eki 2026 (4 hafta)
  • Kaynak: 4 hafta bu sitenin topladığı canlı maçlardan, geçmiş aktarımdan değil.

Canlı haftalar yalnızca bu sitenin kaydettiği maçları sayar; bunlar oynanan tüm maçların bir bölümüdür, bu yüzden mutlak sayılar daha düşüktür ve oyuncu karışımı geçmiş haftalardan farklı olabilir.

En yeni hafta hâlâ sürüyor, bu yüzden sayıları eksik.

Bengalliler genelde: 489 seçilmede %49,3 kazanma oranı. Son sütun her haritayı bu değerle karşılaştırır.

Bengalliler için harita başına seçilme ve kazanma oranı
HaritaSeçilmeSeçilme payıKazanma oranıWilson %95 GAGenele göreMedeniyetler
Arabian Desert129%26,4%48,1%39,6–%56,6-%1,2Medeniyetler
Arabia124%25,4%54,8%46,1–%63,3+%5,6Medeniyetler
ScandanaviaAz örnek57%11,7%57,9%45,0–%69,8+%8,6Medeniyetler
GladeAz örnek40%8,2%40,0%26,3–%55,4-%9,3Medeniyetler
FortressAz örnek38%7,8%44,7%30,1–%60,3-%4,5Medeniyetler
NorthernislesAz örnek33%6,8%51,5%35,2–%67,5+%2,2Medeniyetler
ArenaAz örnek25%5,1%32,0%17,2–%51,6-%17,3Medeniyetler
Goldenpit Rms2Az örnek11%2,3%63,6%35,4–%84,8+%14,4Medeniyetler
Hideout Rms2Az örnek8%1,6%62,5%30,6–%86,3+%13,2Medeniyetler
HaboobAz örnek6%1,2%50,0%18,8–%81,2+%0,7Medeniyetler
FourlakesAz örnek5%1,0%40,0%11,8–%76,9-%9,3Medeniyetler
RunestonesAz örnek4%0,8%25,0%4,6–%69,9-%24,3Medeniyetler
SocotraAz örnek4%0,8%25,0%4,6–%69,9-%24,3Medeniyetler
NomadAz örnek3%0,6%0,0%0,0–%56,2-%49,3Medeniyetler
MigrationAz örnek2%0,4%50,0%9,5–%90,5+%0,7Medeniyetler

Medeniyete göre istatistikler