İçeriğe geç

Harita istatistikleri

Haftalık dereceli istatistiklere göre her haritanın ne sıklıkla oynandığı ve medeniyetlerin orada nasıl performans gösterdiği. En iyi ve en kötü haritalarını görmek için bir medeniyet seçin.

İstatistik süzgeçleri
  • Verisi olan son hafta: 12 Eki 2026 haftası
  • Dönem: 21 Eyl 2026 – 18 Eki 2026 (4 hafta)
  • Kaynak: 4 hafta bu sitenin topladığı canlı maçlardan, geçmiş aktarımdan değil.

Canlı haftalar yalnızca bu sitenin kaydettiği maçları sayar; bunlar oynanan tüm maçların bir bölümüdür, bu yüzden mutlak sayılar daha düşüktür ve oyuncu karışımı geçmiş haftalardan farklı olabilir.

En yeni hafta hâlâ sürüyor, bu yüzden sayıları eksik.

Gurjaralar genelde: 570 seçilmede %48,3 kazanma oranı. Son sütun her haritayı bu değerle karşılaştırır.

Gurjaralar için harita başına seçilme ve kazanma oranı
HaritaSeçilmeSeçilme payıKazanma oranıWilson %95 GAGenele göreMedeniyetler
Arabia125%21,9%53,6%44,9–%62,1+%5,4Medeniyetler
Arabian Desert123%21,6%49,6%40,9–%58,3+%1,3Medeniyetler
GladeAz örnek72%12,6%45,8%34,8–%57,3-%2,4Medeniyetler
ArenaAz örnek67%11,8%38,8%28,0–%50,8-%9,4Medeniyetler
FortressAz örnek54%9,5%53,7%40,6–%66,3+%5,5Medeniyetler
ScandanaviaAz örnek48%8,4%43,8%30,7–%57,7-%4,5Medeniyetler
SocotraAz örnek23%4,0%60,9%40,8–%77,8+%12,6Medeniyetler
NorthernislesAz örnek18%3,2%55,6%33,7–%75,4+%7,3Medeniyetler
Goldenpit Rms2Az örnek12%2,1%25,0%8,9–%53,2-%23,2Medeniyetler
HaboobAz örnek7%1,2%42,9%15,8–%75,0-%5,4Medeniyetler
NomadAz örnek6%1,1%16,7%3,0–%56,4-%31,6Medeniyetler
MigrationAz örnek4%0,7%50,0%15,0–%85,0+%1,8Medeniyetler
RunestonesAz örnek4%0,7%25,0%4,6–%69,9-%23,2Medeniyetler
MichiAz örnek3%0,5%66,7%20,8–%93,9+%18,4Medeniyetler
FourlakesAz örnek2%0,4%50,0%9,5–%90,5+%1,8Medeniyetler
Hideout Rms2Az örnek2%0,4%50,0%9,5–%90,5+%1,8Medeniyetler

Medeniyete göre istatistikler