Harita istatistikleri
Haftalık dereceli istatistiklere göre her haritanın ne sıklıkla oynandığı ve medeniyetlerin orada nasıl performans gösterdiği. En iyi ve en kötü haritalarını görmek için bir medeniyet seçin.
- Verisi olan son hafta: 12 Eki 2026 haftası
- Dönem: 21 Eyl 2026 – 18 Eki 2026 (4 hafta)
- Kaynak: 4 hafta bu sitenin topladığı canlı maçlardan, geçmiş aktarımdan değil.
Canlı haftalar yalnızca bu sitenin kaydettiği maçları sayar; bunlar oynanan tüm maçların bir bölümüdür, bu yüzden mutlak sayılar daha düşüktür ve oyuncu karışımı geçmiş haftalardan farklı olabilir.
En yeni hafta hâlâ sürüyor, bu yüzden sayıları eksik.
Shu genelde: 325 seçilmede %48,0 kazanma oranı. Son sütun her haritayı bu değerle karşılaştırır.
| Harita | Seçilme | Seçilme payı | Kazanma oranı | Wilson %95 GA | Genele göre | Medeniyetler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ArabiaAz örnek | 90 | %27,7 | %53,3 | %43,1–%63,3 | +%5,3 | Medeniyetler |
| Arabian DesertAz örnek | 85 | %26,2 | %49,4 | %39,0–%59,8 | +%1,4 | Medeniyetler |
| ScandanaviaAz örnek | 30 | %9,2 | %46,7 | %30,2–%63,9 | -%1,3 | Medeniyetler |
| GladeAz örnek | 28 | %8,6 | %42,9 | %26,5–%60,9 | -%5,1 | Medeniyetler |
| NorthernislesAz örnek | 20 | %6,2 | %55,0 | %34,2–%74,2 | +%7,0 | Medeniyetler |
| ArenaAz örnek | 17 | %5,2 | %29,4 | %13,3–%53,1 | -%18,6 | Medeniyetler |
| FortressAz örnek | 15 | %4,6 | %46,7 | %24,8–%69,9 | -%1,3 | Medeniyetler |
| Goldenpit Rms2Az örnek | 12 | %3,7 | %50,0 | %25,4–%74,6 | +%2,0 | Medeniyetler |
| Hideout Rms2Az örnek | 11 | %3,4 | %54,6 | %28,0–%78,7 | +%6,6 | Medeniyetler |
| FourlakesAz örnek | 5 | %1,5 | %20,0 | %3,6–%62,4 | -%28,0 | Medeniyetler |
| SocotraAz örnek | 4 | %1,2 | %25,0 | %4,6–%69,9 | -%23,0 | Medeniyetler |
| HaboobAz örnek | 3 | %0,9 | %33,3 | %6,1–%79,2 | -%14,7 | Medeniyetler |
| NomadAz örnek | 3 | %0,9 | %33,3 | %6,1–%79,2 | -%14,7 | Medeniyetler |
| MichiAz örnek | 1 | %0,3 | %100,0 | %20,7–%100,0 | +%52,0 | Medeniyetler |
| RunestonesAz örnek | 1 | %0,3 | %0,0 | %0,0–%79,3 | -%48,0 | Medeniyetler |