Berberiler: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Portekizliler%66,7(12)
- İtalyanlar%71,4(7)
- Koreliler%66,7(9)
- Gotlar%66,7(6)
- Polonyalılar%60,0(15)
En zayıf olduğu rakipler
- Malililer%7,7(13)
- Bulgarlar%23,8(21)
- İnka%0,0(5)
- Macarlar%18,2(11)
- Hindistanlılar%22,2(9)
Tüm eşleşmeler: Berberiler
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Portekizliler | 12 | 8–4 | %66,7 |
| İtalyanlar | 7 | 5–2 | %71,4 |
| Koreliler | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Gotlar | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Polonyalılar | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Burgonyalılar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Hıtaylar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Varegler | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Tupi | 14 | 8–6 | %57,1 |
| Türkler | 18 | 10–8 | %55,6 |
| Gürcistanlılar | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Moğollar | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Maya | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Litvanyalılar | 15 | 8–7 | %53,3 |
| Bengalliler | 18 | 9–9 | %50,0 |
| İspanyollar | 16 | 8–8 | %50,0 |
| Japonlar | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Kmerler | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Curçenler | 12 | 6–6 | %50,0 |
| Persler | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Wu | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Aztekler | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Bizanslılar | 23 | 11–12 | %47,8 |
| Danimarkalılar | 15 | 7–8 | %46,7 |
| Britonlar | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Hunlar | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Malaylar | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Saksonlar | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Wei | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Ermeniler | 16 | 7–9 | %43,8 |
| Tatarlar | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Keltler | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Tötonlar | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Shu | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Sicilyalılar | 22 | 9–13 | %40,9 |
| Sarazenler | 13 | 5–8 | %38,5 |
| Dravidler | 18 | 7–11 | %38,9 |
| Romalılar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Slavlar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Etiyopyalılar | 16 | 6–10 | %37,5 |
| Bohemyalılar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Çinliler | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Kumanlar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Vikingler | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Franklar | 17 | 6–11 | %35,3 |
| Birmanlar | 15 | 5–10 | %33,3 |
| Vietnamlılar | 6 | 1–5 | %16,7 |
| Gurjaralar | 17 | 5–12 | %29,4 |
| Hindistanlılar | 9 | 2–7 | %22,2 |
| Macarlar | 11 | 2–9 | %18,2 |
| İnka | 5 | 0–5 | %0,0 |
| Bulgarlar | 21 | 5–16 | %23,8 |
| Malililer | 13 | 1–12 | %7,7 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Berberiler açısındandır.