Hunlar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Bohemyalılar%100,0(8)
- Shu%100,0(7)
- Malililer%78,6(14)
- Portekizliler%78,6(14)
- Romalılar%80,0(10)
En zayıf olduğu rakipler
- Japonlar%30,0(10)
- Hindistanlılar%30,0(10)
- Gotlar%30,0(10)
- Moğollar%33,3(12)
- Türkler%33,3(9)
Tüm eşleşmeler: Hunlar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Bohemyalılar | 8 | 8–0 | %100,0 |
| Shu | 7 | 7–0 | %100,0 |
| Malililer | 14 | 11–3 | %78,6 |
| Portekizliler | 14 | 11–3 | %78,6 |
| Romalılar | 10 | 8–2 | %80,0 |
| Saksonlar | 10 | 8–2 | %80,0 |
| Varegler | 10 | 8–2 | %80,0 |
| Curçenler | 7 | 6–1 | %85,7 |
| Etiyopyalılar | 12 | 9–3 | %75,0 |
| Koreliler | 9 | 7–2 | %77,8 |
| Tupi | 6 | 5–1 | %83,3 |
| Danimarkalılar | 11 | 8–3 | %72,7 |
| İspanyollar | 11 | 8–3 | %72,7 |
| Vikingler | 10 | 7–3 | %70,0 |
| Litvanyalılar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Gurjaralar | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Sicilyalılar | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Franklar | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Macarlar | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Britonlar | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Kmerler | 14 | 8–6 | %57,1 |
| Bengalliler | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Birmanlar | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Bizanslılar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Çinliler | 9 | 5–4 | %55,6 |
| İtalyanlar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Tötonlar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Berberiler | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Bulgarlar | 26 | 13–13 | %50,0 |
| Tatarlar | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Gürcistanlılar | 12 | 6–6 | %50,0 |
| Polonyalılar | 12 | 6–6 | %50,0 |
| Aztekler | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Kumanlar | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Slavlar | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Burgonyalılar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Keltler | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Wu | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Ermeniler | 9 | 4–5 | %44,4 |
| İnka | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Maya | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Persler | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Malaylar | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Wei | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Dravidler | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Vietnamlılar | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Türkler | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Moğollar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Gotlar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Hindistanlılar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Japonlar | 10 | 3–7 | %30,0 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Hunlar açısındandır.