Malaylar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Varegler%90,9(11)
- Bizanslılar%83,3(12)
- Hindistanlılar%80,0(15)
- Kmerler%78,6(14)
- Çinliler%75,0(16)
En zayıf olduğu rakipler
- Danimarkalılar%31,6(19)
- Japonlar%30,0(10)
- Gürcistanlılar%33,3(12)
- Britonlar%33,3(12)
- Wei%28,6(7)
Tüm eşleşmeler: Malaylar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Varegler | 11 | 10–1 | %90,9 |
| Bizanslılar | 12 | 10–2 | %83,3 |
| Hindistanlılar | 15 | 12–3 | %80,0 |
| Kmerler | 14 | 11–3 | %78,6 |
| Çinliler | 16 | 12–4 | %75,0 |
| Polonyalılar | 7 | 6–1 | %85,7 |
| Hıtaylar | 12 | 9–3 | %75,0 |
| Aztekler | 6 | 5–1 | %83,3 |
| Gurjaralar | 16 | 11–5 | %68,8 |
| Vikingler | 13 | 9–4 | %69,2 |
| Tötonlar | 5 | 4–1 | %80,0 |
| Bulgarlar | 22 | 14–8 | %63,6 |
| Koreliler | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Gotlar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Malililer | 9 | 6–3 | %66,7 |
| İspanyollar | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Kumanlar | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Curçenler | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Keltler | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Franklar | 17 | 10–7 | %58,8 |
| İnka | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Persler | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Dravidler | 12 | 7–5 | %58,3 |
| Saksonlar | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Hunlar | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Birmanlar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Sarazenler | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Portekizliler | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Ermeniler | 16 | 8–8 | %50,0 |
| Romalılar | 16 | 8–8 | %50,0 |
| Vietnamlılar | 12 | 6–6 | %50,0 |
| İtalyanlar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Bengalliler | 15 | 7–8 | %46,7 |
| Moğollar | 15 | 7–8 | %46,7 |
| Etiyopyalılar | 13 | 6–7 | %46,2 |
| Tatarlar | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Maya | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Berberiler | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Burgonyalılar | 5 | 2–3 | %40,0 |
| Litvanyalılar | 14 | 6–8 | %42,9 |
| Sicilyalılar | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Macarlar | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Slavlar | 15 | 6–9 | %40,0 |
| Shu | 6 | 2–4 | %33,3 |
| Wei | 7 | 2–5 | %28,6 |
| Britonlar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Gürcistanlılar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Japonlar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Danimarkalılar | 19 | 6–13 | %31,6 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Malaylar açısındandır.