Varegler: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Keltler%75,0(8)
- Curçenler%70,0(10)
- Bohemyalılar%80,0(5)
- İtalyanlar%66,7(12)
- Saksonlar%71,4(7)
En zayıf olduğu rakipler
- Malaylar%9,1(11)
- Franklar%0,0(5)
- İnka%12,5(8)
- Hindistanlılar%18,2(11)
- Moğollar%26,9(26)
Tüm eşleşmeler: Varegler
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Keltler | 8 | 6–2 | %75,0 |
| Curçenler | 10 | 7–3 | %70,0 |
| Bohemyalılar | 5 | 4–1 | %80,0 |
| İtalyanlar | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Saksonlar | 7 | 5–2 | %71,4 |
| Slavlar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Vikingler | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Maya | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Britonlar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Sarazenler | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Türkler | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Hıtaylar | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Danimarkalılar | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Malililer | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Gurjaralar | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Tatarlar | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Kmerler | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Bulgarlar | 26 | 13–13 | %50,0 |
| Ermeniler | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Vietnamlılar | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Litvanyalılar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Bizanslılar | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Gürcistanlılar | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Portekizliler | 13 | 6–7 | %46,2 |
| Çinliler | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Kumanlar | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Bengalliler | 5 | 2–3 | %40,0 |
| İspanyollar | 5 | 2–3 | %40,0 |
| Persler | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Berberiler | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Burgonyalılar | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Japonlar | 6 | 2–4 | %33,3 |
| Aztekler | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Gotlar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Etiyopyalılar | 8 | 2–6 | %25,0 |
| Romalılar | 8 | 2–6 | %25,0 |
| Wei | 11 | 3–8 | %27,3 |
| Hunlar | 9 | 2–7 | %22,2 |
| Moğollar | 26 | 7–19 | %26,9 |
| Hindistanlılar | 11 | 2–9 | %18,2 |
| İnka | 8 | 1–7 | %12,5 |
| Franklar | 5 | 0–5 | %0,0 |
| Malaylar | 11 | 1–10 | %9,1 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Varegler açısındandır.