Vietnamlılar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Bengalliler%87,5(8)
- Berberiler%100,0(5)
- Etiyopyalılar%72,7(11)
- Ermeniler%68,8(16)
- Moğollar%68,8(16)
En zayıf olduğu rakipler
Tüm eşleşmeler: Vietnamlılar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Bengalliler | 8 | 7–1 | %87,5 |
| Berberiler | 5 | 5–0 | %100,0 |
| Etiyopyalılar | 11 | 8–3 | %72,7 |
| Ermeniler | 16 | 11–5 | %68,8 |
| Moğollar | 16 | 11–5 | %68,8 |
| Britonlar | 13 | 9–4 | %69,2 |
| Keltler | 18 | 12–6 | %66,7 |
| Kmerler | 25 | 16–9 | %64,0 |
| Kumanlar | 15 | 10–5 | %66,7 |
| Tötonlar | 10 | 7–3 | %70,0 |
| Franklar | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Bulgarlar | 41 | 25–16 | %61,0 |
| Gurjaralar | 7 | 5–2 | %71,4 |
| Litvanyalılar | 19 | 12–7 | %63,2 |
| Birmanlar | 14 | 9–5 | %64,3 |
| Polonyalılar | 14 | 9–5 | %64,3 |
| Gotlar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Malililer | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Saksonlar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Sicilyalılar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Portekizliler | 25 | 15–10 | %60,0 |
| Çinliler | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Romalılar | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Wu | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Hunlar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Shu | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Bizanslılar | 16 | 9–7 | %56,3 |
| Burgonyalılar | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Hıtaylar | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Maya | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Sarazenler | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Vikingler | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Persler | 15 | 8–7 | %53,3 |
| Türkler | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Gürcistanlılar | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Curçenler | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Danimarkalılar | 23 | 11–12 | %47,8 |
| Wei | 17 | 8–9 | %47,1 |
| Aztekler | 13 | 6–7 | %46,2 |
| Malaylar | 13 | 6–7 | %46,2 |
| Varegler | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Dravidler | 15 | 6–9 | %40,0 |
| Bohemyalılar | 13 | 5–8 | %38,5 |
| İspanyollar | 13 | 5–8 | %38,5 |
| Koreliler | 18 | 7–11 | %38,9 |
| Hindistanlılar | 14 | 5–9 | %35,7 |
| Slavlar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Japonlar | 16 | 5–11 | %31,3 |
| Tatarlar | 16 | 5–11 | %31,3 |
| İnka | 15 | 4–11 | %26,7 |
| Macarlar | 10 | 2–8 | %20,0 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Vietnamlılar açısındandır.