Statystyki map
Jak często gra się na każdej mapie i jak radzą sobie na niej cywilizacje, wg tygodniowych statystyk rankingowych. Wybierz cywilizację, aby zobaczyć jej najlepsze i najgorsze mapy.
- Ostatni tydzień z danymi: tydzień od 12 paź 2026
- Okres: od 21 wrz 2026 do 18 paź 2026 (4 tygodnie)
- Źródło: 4 tygodnie z meczów na żywo zebranych przez tę stronę, a nie z importu historycznego.
Tygodnie „na żywo” liczą tylko mecze zapisane przez tę stronę, czyli część wszystkich rozegranych gier, więc liczby bezwzględne są niższe, a skład graczy może różnić się od tygodni historycznych.
Najnowszy tydzień jeszcze trwa, więc jego liczby są niepełne.
Brytowie ogółem: odsetek zwycięstw 48,0% przy 460 wyborach. Ostatnia kolumna porównuje każdą mapę z tą wartością.
| Mapa | Wybory | Udział w wyborach | Odsetek zwycięstw | 95% przedział ufności Wilsona | Względem ogółu | Cywilizacje |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arabian Desert | 102 | 22,2% | 50,0% | 40,5%–59,5% | +2,0% | Cywilizacje |
| Arabia | 101 | 22,0% | 43,6% | 34,3%–53,3% | -4,5% | Cywilizacje |
| GladeMała próba | 55 | 12,0% | 56,4% | 43,3%–68,6% | +8,3% | Cywilizacje |
| ArenaMała próba | 43 | 9,4% | 44,2% | 30,4%–58,9% | -3,8% | Cywilizacje |
| ScandanaviaMała próba | 38 | 8,3% | 44,7% | 30,1%–60,3% | -3,3% | Cywilizacje |
| FortressMała próba | 36 | 7,8% | 44,4% | 29,5%–60,4% | -3,6% | Cywilizacje |
| NorthernislesMała próba | 30 | 6,5% | 53,3% | 36,1%–69,8% | +5,3% | Cywilizacje |
| Hideout Rms2Mała próba | 17 | 3,7% | 64,7% | 41,3%–82,7% | +16,7% | Cywilizacje |
| Goldenpit Rms2Mała próba | 15 | 3,3% | 33,3% | 15,2%–58,3% | -14,7% | Cywilizacje |
| FourlakesMała próba | 9 | 2,0% | 44,4% | 18,9%–73,3% | -3,6% | Cywilizacje |
| HaboobMała próba | 4 | 0,9% | 100,0% | 51,0%–100,0% | +52,0% | Cywilizacje |
| SocotraMała próba | 4 | 0,9% | 25,0% | 4,6%–69,9% | -23,0% | Cywilizacje |
| MichiMała próba | 2 | 0,4% | 0,0% | 0,0%–65,8% | -48,0% | Cywilizacje |
| MigrationMała próba | 2 | 0,4% | 50,0% | 9,5%–90,5% | +2,0% | Cywilizacje |
| NomadMała próba | 1 | 0,2% | 100,0% | 20,7%–100,0% | +52,0% | Cywilizacje |
| RunestonesMała próba | 1 | 0,2% | 0,0% | 0,0%–79,3% | -48,0% | Cywilizacje |