Statystyki map
Jak często gra się na każdej mapie i jak radzą sobie na niej cywilizacje, wg tygodniowych statystyk rankingowych. Wybierz cywilizację, aby zobaczyć jej najlepsze i najgorsze mapy.
- Ostatni tydzień z danymi: tydzień od 12 paź 2026
- Okres: od 21 wrz 2026 do 18 paź 2026 (4 tygodnie)
- Źródło: 4 tygodnie z meczów na żywo zebranych przez tę stronę, a nie z importu historycznego.
Tygodnie „na żywo” liczą tylko mecze zapisane przez tę stronę, czyli część wszystkich rozegranych gier, więc liczby bezwzględne są niższe, a skład graczy może różnić się od tygodni historycznych.
Najnowszy tydzień jeszcze trwa, więc jego liczby są niepełne.
Goci ogółem: odsetek zwycięstw 48,1% przy 474 wyborach. Ostatnia kolumna porównuje każdą mapę z tą wartością.
| Mapa | Wybory | Udział w wyborach | Odsetek zwycięstw | 95% przedział ufności Wilsona | Względem ogółu | Cywilizacje |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arabian Desert | 122 | 25,7% | 41,8% | 33,4%–50,7% | -6,3% | Cywilizacje |
| Arabia | 105 | 22,2% | 53,3% | 43,8%–62,6% | +5,2% | Cywilizacje |
| FortressMała próba | 50 | 10,6% | 52,0% | 38,5%–65,2% | +3,9% | Cywilizacje |
| ScandanaviaMała próba | 50 | 10,6% | 46,0% | 33,0%–59,6% | -2,1% | Cywilizacje |
| ArenaMała próba | 41 | 8,7% | 48,8% | 34,3%–63,5% | +0,7% | Cywilizacje |
| GladeMała próba | 38 | 8,0% | 42,1% | 27,9%–57,8% | -6,0% | Cywilizacje |
| NorthernislesMała próba | 20 | 4,2% | 50,0% | 29,9%–70,1% | +1,9% | Cywilizacje |
| Goldenpit Rms2Mała próba | 13 | 2,7% | 46,2% | 23,2%–70,9% | -1,9% | Cywilizacje |
| HaboobMała próba | 7 | 1,5% | 57,1% | 25,0%–84,2% | +9,0% | Cywilizacje |
| Hideout Rms2Mała próba | 7 | 1,5% | 57,1% | 25,0%–84,2% | +9,0% | Cywilizacje |
| RunestonesMała próba | 5 | 1,1% | 60,0% | 23,1%–88,2% | +11,9% | Cywilizacje |
| SocotraMała próba | 5 | 1,1% | 40,0% | 11,8%–76,9% | -8,1% | Cywilizacje |
| FourlakesMała próba | 4 | 0,8% | 50,0% | 15,0%–85,0% | +1,9% | Cywilizacje |
| NomadMała próba | 4 | 0,8% | 75,0% | 30,1%–95,4% | +26,9% | Cywilizacje |
| MichiMała próba | 2 | 0,4% | 50,0% | 9,5%–90,5% | +1,9% | Cywilizacje |
| MigrationMała próba | 1 | 0,2% | 100,0% | 20,7%–100,0% | +51,9% | Cywilizacje |