Statystyki map
Jak często gra się na każdej mapie i jak radzą sobie na niej cywilizacje, wg tygodniowych statystyk rankingowych. Wybierz cywilizację, aby zobaczyć jej najlepsze i najgorsze mapy.
- Ostatni tydzień z danymi: tydzień od 12 paź 2026
- Okres: od 21 wrz 2026 do 18 paź 2026 (4 tygodnie)
- Źródło: 4 tygodnie z meczów na żywo zebranych przez tę stronę, a nie z importu historycznego.
Tygodnie „na żywo” liczą tylko mecze zapisane przez tę stronę, czyli część wszystkich rozegranych gier, więc liczby bezwzględne są niższe, a skład graczy może różnić się od tygodni historycznych.
Najnowszy tydzień jeszcze trwa, więc jego liczby są niepełne.
Malijczycy ogółem: odsetek zwycięstw 49,8% przy 494 wyborach. Ostatnia kolumna porównuje każdą mapę z tą wartością.
| Mapa | Wybory | Udział w wyborach | Odsetek zwycięstw | 95% przedział ufności Wilsona | Względem ogółu | Cywilizacje |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arabia | 128 | 25,9% | 43,8% | 35,5%–52,4% | -6,1% | Cywilizacje |
| Arabian Desert | 122 | 24,7% | 54,1% | 45,3%–62,7% | +4,3% | Cywilizacje |
| ScandanaviaMała próba | 60 | 12,2% | 56,7% | 44,1%–68,4% | +6,9% | Cywilizacje |
| GladeMała próba | 38 | 7,7% | 47,4% | 32,5%–62,7% | -2,4% | Cywilizacje |
| NorthernislesMała próba | 32 | 6,5% | 50,0% | 33,6%–66,4% | +0,2% | Cywilizacje |
| FortressMała próba | 29 | 5,9% | 41,4% | 25,5%–59,3% | -8,4% | Cywilizacje |
| ArenaMała próba | 28 | 5,7% | 60,7% | 42,4%–76,4% | +10,9% | Cywilizacje |
| SocotraMała próba | 11 | 2,2% | 36,4% | 15,2%–64,6% | -13,4% | Cywilizacje |
| FourlakesMała próba | 8 | 1,6% | 37,5% | 13,7%–69,4% | -12,3% | Cywilizacje |
| Goldenpit Rms2Mała próba | 8 | 1,6% | 50,0% | 21,5%–78,5% | +0,2% | Cywilizacje |
| Hideout Rms2Mała próba | 8 | 1,6% | 50,0% | 21,5%–78,5% | +0,2% | Cywilizacje |
| MigrationMała próba | 7 | 1,4% | 28,6% | 8,2%–64,1% | -21,2% | Cywilizacje |
| HaboobMała próba | 6 | 1,2% | 66,7% | 30,0%–90,3% | +16,9% | Cywilizacje |
| MichiMała próba | 3 | 0,6% | 100,0% | 43,8%–100,0% | +50,2% | Cywilizacje |
| NomadMała próba | 3 | 0,6% | 33,3% | 6,1%–79,2% | -16,5% | Cywilizacje |
| RunestonesMała próba | 3 | 0,6% | 66,7% | 20,8%–93,9% | +16,9% | Cywilizacje |