Harita istatistikleri
Haftalık dereceli istatistiklere göre her haritanın ne sıklıkla oynandığı ve medeniyetlerin orada nasıl performans gösterdiği. En iyi ve en kötü haritalarını görmek için bir medeniyet seçin.
- Verisi olan son hafta: 12 Eki 2026 haftası
- Dönem: 21 Eyl 2026 – 18 Eki 2026 (4 hafta)
- Kaynak: 4 hafta bu sitenin topladığı canlı maçlardan, geçmiş aktarımdan değil.
Canlı haftalar yalnızca bu sitenin kaydettiği maçları sayar; bunlar oynanan tüm maçların bir bölümüdür, bu yüzden mutlak sayılar daha düşüktür ve oyuncu karışımı geçmiş haftalardan farklı olabilir.
En yeni hafta hâlâ sürüyor, bu yüzden sayıları eksik.
Varegler genelde: 412 seçilmede %47,6 kazanma oranı. Son sütun her haritayı bu değerle karşılaştırır.
| Harita | Seçilme | Seçilme payı | Kazanma oranı | Wilson %95 GA | Genele göre | Medeniyetler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arabia | 122 | %29,6 | %50,8 | %42,1–%59,5 | +%3,2 | Medeniyetler |
| Arabian DesertAz örnek | 94 | %22,8 | %50,0 | %40,1–%59,9 | +%2,4 | Medeniyetler |
| ScandanaviaAz örnek | 48 | %11,7 | %47,9 | %34,5–%61,7 | +%0,4 | Medeniyetler |
| GladeAz örnek | 37 | %9,0 | %43,2 | %28,7–%59,1 | -%4,3 | Medeniyetler |
| FortressAz örnek | 28 | %6,8 | %35,7 | %20,7–%54,2 | -%11,9 | Medeniyetler |
| ArenaAz örnek | 24 | %5,8 | %50,0 | %31,4–%68,6 | +%2,4 | Medeniyetler |
| NorthernislesAz örnek | 21 | %5,1 | %42,9 | %24,5–%63,5 | -%4,7 | Medeniyetler |
| Goldenpit Rms2Az örnek | 14 | %3,4 | %57,1 | %32,6–%78,6 | +%9,6 | Medeniyetler |
| HaboobAz örnek | 6 | %1,5 | %50,0 | %18,8–%81,2 | +%2,4 | Medeniyetler |
| Hideout Rms2Az örnek | 6 | %1,5 | %33,3 | %9,7–%70,0 | -%14,2 | Medeniyetler |
| SocotraAz örnek | 6 | %1,5 | %50,0 | %18,8–%81,2 | +%2,4 | Medeniyetler |
| MichiAz örnek | 2 | %0,5 | %0,0 | %0,0–%65,8 | -%47,6 | Medeniyetler |
| RunestonesAz örnek | 2 | %0,5 | %0,0 | %0,0–%65,8 | -%47,6 | Medeniyetler |
| FourlakesAz örnek | 1 | %0,2 | %0,0 | %0,0–%79,3 | -%47,6 | Medeniyetler |
| NomadAz örnek | 1 | %0,2 | %100,0 | %20,7–%100,0 | +%52,4 | Medeniyetler |