Dravidler: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Vikingler%84,6(13)
- Curçenler%80,0(10)
- Litvanyalılar%72,7(11)
- Kmerler%69,2(13)
- Kumanlar%66,7(15)
En zayıf olduğu rakipler
- Slavlar%13,6(22)
- Hindistanlılar%0,0(9)
- Macarlar%25,0(12)
- Moğollar%29,4(17)
- Saksonlar%16,7(6)
Tüm eşleşmeler: Dravidler
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Vikingler | 13 | 11–2 | %84,6 |
| Curçenler | 10 | 8–2 | %80,0 |
| Litvanyalılar | 11 | 8–3 | %72,7 |
| Kmerler | 13 | 9–4 | %69,2 |
| Kumanlar | 15 | 10–5 | %66,7 |
| Tupi | 5 | 4–1 | %80,0 |
| Berberiler | 17 | 11–6 | %64,7 |
| Britonlar | 12 | 8–4 | %66,7 |
| İnka | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Bengalliler | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Portekizliler | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Etiyopyalılar | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Hunlar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| İtalyanlar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Gurjaralar | 16 | 9–7 | %56,3 |
| Vietnamlılar | 16 | 9–7 | %56,3 |
| Çinliler | 18 | 10–8 | %55,6 |
| Tötonlar | 18 | 10–8 | %55,6 |
| Bulgarlar | 39 | 21–18 | %53,8 |
| Malililer | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Bizanslılar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Gürcistanlılar | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Sarazenler | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Persler | 5 | 2–3 | %40,0 |
| Varegler | 5 | 2–3 | %40,0 |
| Tatarlar | 18 | 8–10 | %44,4 |
| Ermeniler | 16 | 7–9 | %43,8 |
| Gotlar | 14 | 6–8 | %42,9 |
| Romalılar | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Bohemyalılar | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Koreliler | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Polonyalılar | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Burgonyalılar | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Maya | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Malaylar | 15 | 6–9 | %40,0 |
| Sicilyalılar | 6 | 2–4 | %33,3 |
| Wei | 6 | 2–4 | %33,3 |
| Franklar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Japonlar | 23 | 9–14 | %39,1 |
| Keltler | 14 | 5–9 | %35,7 |
| Danimarkalılar | 15 | 5–10 | %33,3 |
| Türkler | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Aztekler | 8 | 2–6 | %25,0 |
| İspanyollar | 16 | 5–11 | %31,3 |
| Saksonlar | 6 | 1–5 | %16,7 |
| Moğollar | 17 | 5–12 | %29,4 |
| Macarlar | 12 | 3–9 | %25,0 |
| Hindistanlılar | 9 | 0–9 | %0,0 |
| Slavlar | 22 | 3–19 | %13,6 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Dravidler açısındandır.