Koreliler: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Bengalliler%77,8(9)
- Gurjaralar%75,0(8)
- Burgonyalılar%80,0(5)
- Gürcistanlılar%71,4(7)
- Vietnamlılar%61,9(21)
En zayıf olduğu rakipler
- Britonlar%18,2(11)
- İnka%20,0(10)
- Hunlar%22,2(9)
- Maya%27,3(11)
- Danimarkalılar%25,0(8)
Tüm eşleşmeler: Koreliler
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Bengalliler | 9 | 7–2 | %77,8 |
| Gurjaralar | 8 | 6–2 | %75,0 |
| Burgonyalılar | 5 | 4–1 | %80,0 |
| Gürcistanlılar | 7 | 5–2 | %71,4 |
| Vietnamlılar | 21 | 13–8 | %61,9 |
| Birmanlar | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Sicilyalılar | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Wei | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Ermeniler | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Keltler | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Dravidler | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Portekizliler | 21 | 12–9 | %57,1 |
| Türkler | 12 | 7–5 | %58,3 |
| Romalılar | 14 | 8–6 | %57,1 |
| Gotlar | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Wu | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Curçenler | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Bohemyalılar | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Etiyopyalılar | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Malililer | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Aztekler | 16 | 8–8 | %50,0 |
| İtalyanlar | 12 | 6–6 | %50,0 |
| Hıtaylar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Shu | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Tatarlar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Japonlar | 17 | 8–9 | %47,1 |
| Bulgarlar | 15 | 7–8 | %46,7 |
| İspanyollar | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Tötonlar | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Bizanslılar | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Kmerler | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Vikingler | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Tupi | 5 | 2–3 | %40,0 |
| Hindistanlılar | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Polonyalılar | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Macarlar | 15 | 6–9 | %40,0 |
| Malaylar | 15 | 6–9 | %40,0 |
| Moğollar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Persler | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Berberiler | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Sarazenler | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Çinliler | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Franklar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Slavlar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Kumanlar | 13 | 4–9 | %30,8 |
| Danimarkalılar | 8 | 2–6 | %25,0 |
| Maya | 11 | 3–8 | %27,3 |
| Hunlar | 9 | 2–7 | %22,2 |
| İnka | 10 | 2–8 | %20,0 |
| Britonlar | 11 | 2–9 | %18,2 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Koreliler açısındandır.