Romalılar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Berberiler%87,5(8)
- Litvanyalılar%85,7(7)
- Britonlar%77,8(9)
- Maya%83,3(6)
- Japonlar%68,4(19)
En zayıf olduğu rakipler
- Macarlar%0,0(8)
- Wei%28,6(14)
- Sarazenler%30,8(13)
- Portekizliler%33,3(12)
- Hunlar%28,6(7)
Tüm eşleşmeler: Romalılar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Berberiler | 8 | 7–1 | %87,5 |
| Litvanyalılar | 7 | 6–1 | %85,7 |
| Britonlar | 9 | 7–2 | %77,8 |
| Maya | 6 | 5–1 | %83,3 |
| Japonlar | 19 | 13–6 | %68,4 |
| Sicilyalılar | 13 | 9–4 | %69,2 |
| Burgonyalılar | 5 | 4–1 | %80,0 |
| Tatarlar | 5 | 4–1 | %80,0 |
| Franklar | 17 | 11–6 | %64,7 |
| Çinliler | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Varegler | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Wu | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Persler | 16 | 10–6 | %62,5 |
| Kumanlar | 18 | 11–7 | %61,1 |
| Tötonlar | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Birmanlar | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Kmerler | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Dravidler | 12 | 7–5 | %58,3 |
| Hindistanlılar | 14 | 8–6 | %57,1 |
| İspanyollar | 14 | 8–6 | %57,1 |
| Tupi | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Ermeniler | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Bengalliler | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Bohemyalılar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Vikingler | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Keltler | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Etiyopyalılar | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Malaylar | 16 | 8–8 | %50,0 |
| Gurjaralar | 12 | 6–6 | %50,0 |
| Gürcistanlılar | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Curçenler | 10 | 5–5 | %50,0 |
| İnka | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Malililer | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Slavlar | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Polonyalılar | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Saksonlar | 5 | 2–3 | %40,0 |
| Danimarkalılar | 16 | 7–9 | %43,8 |
| Moğollar | 16 | 7–9 | %43,8 |
| Koreliler | 14 | 6–8 | %42,9 |
| Bulgarlar | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Türkler | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Vietnamlılar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Bizanslılar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Gotlar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| İtalyanlar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Aztekler | 14 | 5–9 | %35,7 |
| Hunlar | 7 | 2–5 | %28,6 |
| Portekizliler | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Sarazenler | 13 | 4–9 | %30,8 |
| Wei | 14 | 4–10 | %28,6 |
| Macarlar | 8 | 0–8 | %0,0 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Romalılar açısındandır.