Sicilyalılar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Wei%85,7(7)
- Danimarkalılar%83,3(6)
- Hıtaylar%69,2(13)
- Sarazenler%64,3(14)
- Kumanlar%66,7(9)
En zayıf olduğu rakipler
Tüm eşleşmeler: Sicilyalılar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Wei | 7 | 6–1 | %85,7 |
| Danimarkalılar | 6 | 5–1 | %83,3 |
| Hıtaylar | 13 | 9–4 | %69,2 |
| Sarazenler | 14 | 9–5 | %64,3 |
| Kumanlar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Kmerler | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Bulgarlar | 13 | 8–5 | %61,5 |
| İnka | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Malaylar | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Dravidler | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Curçenler | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Litvanyalılar | 6 | 4–2 | %66,7 |
| İtalyanlar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Berberiler | 23 | 13–10 | %56,5 |
| Bohemyalılar | 12 | 7–5 | %58,3 |
| Portekizliler | 18 | 10–8 | %55,6 |
| Bengalliler | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Saksonlar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Gürcistanlılar | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Etiyopyalılar | 15 | 8–7 | %53,3 |
| Keltler | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Gotlar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Japonlar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Maya | 8 | 4–4 | %50,0 |
| İspanyollar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Birmanlar | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Ermeniler | 17 | 8–9 | %47,1 |
| Persler | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Türkler | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Moğollar | 16 | 7–9 | %43,8 |
| Bizanslılar | 14 | 6–8 | %42,9 |
| Romalılar | 14 | 6–8 | %42,9 |
| Çinliler | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Malililer | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Hindistanlılar | 13 | 5–8 | %38,5 |
| Burgonyalılar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Koreliler | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Gurjaralar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Polonyalılar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Aztekler | 7 | 2–5 | %28,6 |
| Franklar | 7 | 2–5 | %28,6 |
| Shu | 7 | 2–5 | %28,6 |
| Britonlar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Hunlar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Vikingler | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Tötonlar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Vietnamlılar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Tupi | 9 | 2–7 | %22,2 |
| Tatarlar | 11 | 2–9 | %18,2 |
| Wu | 9 | 1–8 | %11,1 |
| Slavlar | 17 | 3–14 | %17,6 |
| Macarlar | 21 | 4–17 | %19,0 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Sicilyalılar açısındandır.