Statystyki map
Jak często gra się na każdej mapie i jak radzą sobie na niej cywilizacje, wg tygodniowych statystyk rankingowych. Wybierz cywilizację, aby zobaczyć jej najlepsze i najgorsze mapy.
- Ostatni tydzień z danymi: tydzień od 12 paź 2026
- Okres: od 21 wrz 2026 do 18 paź 2026 (4 tygodnie)
- Źródło: 4 tygodnie z meczów na żywo zebranych przez tę stronę, a nie z importu historycznego.
Tygodnie „na żywo” liczą tylko mecze zapisane przez tę stronę, czyli część wszystkich rozegranych gier, więc liczby bezwzględne są niższe, a skład graczy może różnić się od tygodni historycznych.
Najnowszy tydzień jeszcze trwa, więc jego liczby są niepełne.
Chińczycy ogółem: odsetek zwycięstw 48,1% przy 536 wyborach. Ostatnia kolumna porównuje każdą mapę z tą wartością.
| Mapa | Wybory | Udział w wyborach | Odsetek zwycięstw | 95% przedział ufności Wilsona | Względem ogółu | Cywilizacje |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arabia | 136 | 25,4% | 44,1% | 36,0%–52,5% | -4,0% | Cywilizacje |
| Arabian Desert | 118 | 22,0% | 50,0% | 41,1%–58,9% | +1,9% | Cywilizacje |
| GladeMała próba | 60 | 11,2% | 53,3% | 40,9%–65,4% | +5,2% | Cywilizacje |
| FortressMała próba | 48 | 9,0% | 47,9% | 34,5%–61,7% | -0,2% | Cywilizacje |
| ScandanaviaMała próba | 48 | 9,0% | 54,2% | 40,3%–67,4% | +6,0% | Cywilizacje |
| ArenaMała próba | 38 | 7,1% | 60,5% | 44,7%–74,4% | +12,4% | Cywilizacje |
| NorthernislesMała próba | 32 | 6,0% | 31,3% | 18,0%–48,6% | -16,9% | Cywilizacje |
| Goldenpit Rms2Mała próba | 15 | 2,8% | 46,7% | 24,8%–69,9% | -1,5% | Cywilizacje |
| FourlakesMała próba | 8 | 1,5% | 75,0% | 40,9%–92,9% | +26,9% | Cywilizacje |
| HaboobMała próba | 8 | 1,5% | 62,5% | 30,6%–86,3% | +14,4% | Cywilizacje |
| Hideout Rms2Mała próba | 7 | 1,3% | 14,3% | 2,6%–51,3% | -33,8% | Cywilizacje |
| MigrationMała próba | 4 | 0,8% | 25,0% | 4,6%–69,9% | -23,1% | Cywilizacje |
| NomadMała próba | 4 | 0,8% | 50,0% | 15,0%–85,0% | +1,9% | Cywilizacje |
| SocotraMała próba | 4 | 0,8% | 25,0% | 4,6%–69,9% | -23,1% | Cywilizacje |
| MichiMała próba | 3 | 0,6% | 33,3% | 6,1%–79,2% | -14,8% | Cywilizacje |
| RunestonesMała próba | 3 | 0,6% | 33,3% | 6,1%–79,2% | -14,8% | Cywilizacje |