Slavlar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Sicilyalılar%85,7(14)
- Dravidler%81,3(16)
- Etiyopyalılar%88,9(9)
- Moğollar%81,8(11)
- Shu%70,0(10)
En zayıf olduğu rakipler
Tüm eşleşmeler: Slavlar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Sicilyalılar | 14 | 12–2 | %85,7 |
| Dravidler | 16 | 13–3 | %81,3 |
| Etiyopyalılar | 9 | 8–1 | %88,9 |
| Moğollar | 11 | 9–2 | %81,8 |
| Shu | 10 | 7–3 | %70,0 |
| Saksonlar | 5 | 4–1 | %80,0 |
| Bulgarlar | 27 | 17–10 | %63,0 |
| Vietnamlılar | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Keltler | 20 | 12–8 | %60,0 |
| Sarazenler | 13 | 8–5 | %61,5 |
| Gurjaralar | 6 | 4–2 | %66,7 |
| İtalyanlar | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Danimarkalılar | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Tötonlar | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Koreliler | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Macarlar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Malaylar | 16 | 9–7 | %56,3 |
| Maya | 18 | 10–8 | %55,6 |
| Franklar | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Litvanyalılar | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Bizanslılar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Romalılar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Persler | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Kumanlar | 15 | 8–7 | %53,3 |
| Gürcistanlılar | 15 | 8–7 | %53,3 |
| Portekizliler | 15 | 8–7 | %53,3 |
| Hindistanlılar | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Japonlar | 23 | 12–11 | %52,2 |
| Britonlar | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Berberiler | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Polonyalılar | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Çinliler | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Vikingler | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Hunlar | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Türkler | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Aztekler | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Curçenler | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Hıtaylar | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Bohemyalılar | 12 | 5–7 | %41,7 |
| İspanyollar | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Bengalliler | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Burgonyalılar | 17 | 7–10 | %41,2 |
| Gotlar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Ermeniler | 14 | 5–9 | %35,7 |
| Malililer | 14 | 5–9 | %35,7 |
| Tupi | 7 | 2–5 | %28,6 |
| Tatarlar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| İnka | 15 | 5–10 | %33,3 |
| Varegler | 8 | 2–6 | %25,0 |
| Kmerler | 12 | 3–9 | %25,0 |
| Wu | 13 | 1–12 | %7,7 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Slavlar açısındandır.