Franklar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Keltler%100,0(10)
- Varegler%100,0(5)
- Danimarkalılar%77,8(9)
- Berberiler%71,4(14)
- Tupi%75,0(8)
En zayıf olduğu rakipler
- Hindistanlılar%11,1(9)
- Malililer%23,1(13)
- Curçenler%20,0(10)
- Kumanlar%27,3(11)
- Kmerler%31,3(16)
Tüm eşleşmeler: Franklar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Keltler | 10 | 10–0 | %100,0 |
| Varegler | 5 | 5–0 | %100,0 |
| Danimarkalılar | 9 | 7–2 | %77,8 |
| Berberiler | 14 | 10–4 | %71,4 |
| Tupi | 8 | 6–2 | %75,0 |
| Bohemyalılar | 10 | 7–3 | %70,0 |
| Saksonlar | 5 | 4–1 | %80,0 |
| Etiyopyalılar | 12 | 8–4 | %66,7 |
| İtalyanlar | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Wu | 7 | 5–2 | %71,4 |
| Aztekler | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Portekizliler | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Sicilyalılar | 8 | 5–3 | %62,5 |
| Bengalliler | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Britonlar | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Japonlar | 10 | 6–4 | %60,0 |
| İspanyollar | 10 | 6–4 | %60,0 |
| Çinliler | 14 | 8–6 | %57,1 |
| Türkler | 16 | 9–7 | %56,3 |
| İnka | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Hıtaylar | 5 | 3–2 | %60,0 |
| Koreliler | 7 | 4–3 | %57,1 |
| Dravidler | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Ermeniler | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Persler | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Moğollar | 19 | 10–9 | %52,6 |
| Wei | 12 | 6–6 | %50,0 |
| Gürcistanlılar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Maya | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Burgonyalılar | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Vikingler | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Shu | 13 | 6–7 | %46,2 |
| Tatarlar | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Slavlar | 7 | 3–4 | %42,9 |
| Hunlar | 5 | 2–3 | %40,0 |
| Bizanslılar | 12 | 5–7 | %41,7 |
| Malaylar | 17 | 7–10 | %41,2 |
| Gotlar | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Bulgarlar | 24 | 10–14 | %41,7 |
| Polonyalılar | 15 | 6–9 | %40,0 |
| Sarazenler | 6 | 2–4 | %33,3 |
| Birmanlar | 13 | 5–8 | %38,5 |
| Macarlar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Vietnamlılar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Tötonlar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Romalılar | 17 | 6–11 | %35,3 |
| Litvanyalılar | 15 | 5–10 | %33,3 |
| Gurjaralar | 13 | 4–9 | %30,8 |
| Kmerler | 16 | 5–11 | %31,3 |
| Kumanlar | 11 | 3–8 | %27,3 |
| Curçenler | 10 | 2–8 | %20,0 |
| Malililer | 13 | 3–10 | %23,1 |
| Hindistanlılar | 9 | 1–8 | %11,1 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Franklar açısındandır.