Veriler güncel olmayabilir
Bir süredir yeni dereceli veri gelmedi. Puanlar ve son oyunlar bir sonraki güncellemeye kadar geride kalabilir.
Gurjaralar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Shu%75,0(12)
- Bohemyalılar%77,8(9)
- Curçenler%77,8(9)
- Franklar%71,4(14)
- Berberiler%68,8(16)
En zayıf olduğu rakipler
- Japonlar%18,2(22)
- Vietnamlılar%18,2(11)
- Moğollar%18,2(11)
- Ermeniler%14,3(7)
- Bulgarlar%29,2(24)
Tüm eşleşmeler: Gurjaralar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Shu | 12 | 9–3 | %75,0 |
| Bohemyalılar | 9 | 7–2 | %77,8 |
| Curçenler | 9 | 7–2 | %77,8 |
| Franklar | 14 | 10–4 | %71,4 |
| Berberiler | 16 | 11–5 | %68,8 |
| Sicilyalılar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Macarlar | 16 | 10–6 | %62,5 |
| Polonyalılar | 11 | 7–4 | %63,6 |
| Wu | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Maya | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Britonlar | 12 | 7–5 | %58,3 |
| Portekizliler | 12 | 7–5 | %58,3 |
| Çinliler | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Vikingler | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Bizanslılar | 13 | 7–6 | %53,8 |
| Aztekler | 15 | 8–7 | %53,3 |
| Gürcistanlılar | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Keltler | 23 | 12–11 | %52,2 |
| Dravidler | 18 | 9–9 | %50,0 |
| Tatarlar | 16 | 8–8 | %50,0 |
| Türkler | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Kumanlar | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Varegler | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Litvanyalılar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| İspanyollar | 8 | 4–4 | %50,0 |
| Malililer | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Saksonlar | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Sarazenler | 17 | 8–9 | %47,1 |
| Romalılar | 15 | 7–8 | %46,7 |
| İnka | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Tötonlar | 9 | 4–5 | %44,4 |
| Birmanlar | 18 | 8–10 | %44,4 |
| Etiyopyalılar | 14 | 6–8 | %42,9 |
| Slavlar | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Hıtaylar | 6 | 2–4 | %33,3 |
| Wei | 6 | 2–4 | %33,3 |
| Hunlar | 13 | 5–8 | %38,5 |
| Danimarkalılar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Burgonyalılar | 7 | 2–5 | %28,6 |
| Persler | 15 | 5–10 | %33,3 |
| Koreliler | 8 | 2–6 | %25,0 |
| Gotlar | 11 | 3–8 | %27,3 |
| Kmerler | 22 | 7–15 | %31,8 |
| Bengalliler | 9 | 2–7 | %22,2 |
| Malaylar | 18 | 5–13 | %27,8 |
| Bulgarlar | 24 | 7–17 | %29,2 |
| Ermeniler | 7 | 1–6 | %14,3 |
| Moğollar | 11 | 2–9 | %18,2 |
| Vietnamlılar | 11 | 2–9 | %18,2 |
| Japonlar | 22 | 4–18 | %18,2 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Gurjaralar açısındandır.