Gurdźarowie: pojedynki
Jak każda cywilizacja radzi sobie z pozostałymi w ostatnich rankingowych meczach 1v1. Wybierz cywilizację, aby zobaczyć jej najlepsze i najgorsze pojedynki.
Najsilniejsza przeciw
- Shu76,9%(13)
- Dżurdżeni80,0%(10)
- Czesi77,8%(9)
- Berberowie70,6%(17)
- Frankowie71,4%(14)
Najsłabsza przeciw
- Japończycy18,2%(22)
- Wietnamczycy18,2%(11)
- Mongołowie18,2%(11)
- Ormianie14,3%(7)
- Malajowie27,8%(18)
Wszystkie pojedynki: Gurdźarowie
| Przeciwnik | Gry | Wygrane–przegrane | Odsetek zwycięstw |
|---|---|---|---|
| Shu | 13 | 10–3 | 76,9% |
| Dżurdżeni | 10 | 8–2 | 80,0% |
| Czesi | 9 | 7–2 | 77,8% |
| Berberowie | 17 | 12–5 | 70,6% |
| Frankowie | 14 | 10–4 | 71,4% |
| Sycylijczycy | 9 | 6–3 | 66,7% |
| Węgrzy | 16 | 10–6 | 62,5% |
| Polacy | 11 | 7–4 | 63,6% |
| Wu | 6 | 4–2 | 66,7% |
| Majowie | 15 | 9–6 | 60,0% |
| Brytowie | 12 | 7–5 | 58,3% |
| Portugalczycy | 12 | 7–5 | 58,3% |
| Celtowie | 24 | 13–11 | 54,2% |
| Hiszpanie | 9 | 5–4 | 55,6% |
| Chińczycy | 11 | 6–5 | 54,5% |
| Wikingowie | 11 | 6–5 | 54,5% |
| Bizantyjczycy | 13 | 7–6 | 53,8% |
| Aztekowie | 15 | 8–7 | 53,3% |
| Gruzini | 19 | 10–9 | 52,6% |
| Drawidowie | 18 | 9–9 | 50,0% |
| Tatarzy | 16 | 8–8 | 50,0% |
| Turcy | 14 | 7–7 | 50,0% |
| Waregowie | 10 | 5–5 | 50,0% |
| Malijczycy | 6 | 3–3 | 50,0% |
| Sasi | 6 | 3–3 | 50,0% |
| Saraceni | 17 | 8–9 | 47,1% |
| Rzymianie | 15 | 7–8 | 46,7% |
| Kumanowie | 11 | 5–6 | 45,5% |
| Inkowie | 9 | 4–5 | 44,4% |
| Słowianie | 9 | 4–5 | 44,4% |
| Teutoni | 9 | 4–5 | 44,4% |
| Birmańczycy | 18 | 8–10 | 44,4% |
| Etiopczycy | 14 | 6–8 | 42,9% |
| Litwini | 10 | 4–6 | 40,0% |
| Kitanowie | 6 | 2–4 | 33,3% |
| Wei | 6 | 2–4 | 33,3% |
| Duńczycy | 11 | 4–7 | 36,4% |
| Hunowie | 14 | 5–9 | 35,7% |
| Burgundowie | 7 | 2–5 | 28,6% |
| Persowie | 15 | 5–10 | 33,3% |
| Koreańczycy | 8 | 2–6 | 25,0% |
| Bułgarzy | 25 | 8–17 | 32,0% |
| Bengalczycy | 9 | 2–7 | 22,2% |
| Khmerowie | 23 | 7–16 | 30,4% |
| Goci | 12 | 3–9 | 25,0% |
| Malajowie | 18 | 5–13 | 27,8% |
| Ormianie | 7 | 1–6 | 14,3% |
| Mongołowie | 11 | 2–9 | 18,2% |
| Wietnamczycy | 11 | 2–9 | 18,2% |
| Japończycy | 22 | 4–18 | 18,2% |
Pokazano tylko pojedynki z co najmniej 5 grami. Odsetki z perspektywy: Gurdźarowie.