Tatarlar: eşleşmeler
Her medeniyetin son dereceli 1v1 maçlarda diğerlerine karşı performansı. En iyi ve en kötü eşleşmelerini görmek için bir medeniyet seçin.
En güçlü olduğu rakipler
- Burgonyalılar%88,9(9)
- Sicilyalılar%87,5(8)
- İtalyanlar%80,0(10)
- Curçenler%80,0(10)
- Vietnamlılar%71,4(14)
En zayıf olduğu rakipler
- Moğollar%16,7(12)
- Etiyopyalılar%26,7(15)
- Gürcistanlılar%22,2(9)
- Romalılar%20,0(5)
- Hunlar%30,0(10)
Tüm eşleşmeler: Tatarlar
| Rakip | Maç | Galibiyet–mağlubiyet | Kazanma oranı |
|---|---|---|---|
| Burgonyalılar | 9 | 8–1 | %88,9 |
| Sicilyalılar | 8 | 7–1 | %87,5 |
| İtalyanlar | 10 | 8–2 | %80,0 |
| Curçenler | 10 | 8–2 | %80,0 |
| Vietnamlılar | 14 | 10–4 | %71,4 |
| Aztekler | 13 | 9–4 | %69,2 |
| Britonlar | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Persler | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Slavlar | 12 | 8–4 | %66,7 |
| Kumanlar | 7 | 5–2 | %71,4 |
| Litvanyalılar | 9 | 6–3 | %66,7 |
| Bulgarlar | 36 | 21–15 | %58,3 |
| Sarazenler | 6 | 4–2 | %66,7 |
| Bizanslılar | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Dravidler | 15 | 9–6 | %60,0 |
| Türkler | 8 | 5–3 | %62,5 |
| İnka | 14 | 8–6 | %57,1 |
| Polonyalılar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Saksonlar | 9 | 5–4 | %55,6 |
| Franklar | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Malaylar | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Shu | 11 | 6–5 | %54,5 |
| Portekizliler | 17 | 9–8 | %52,9 |
| Kmerler | 20 | 10–10 | %50,0 |
| Ermeniler | 18 | 9–9 | %50,0 |
| Macarlar | 16 | 8–8 | %50,0 |
| Vikingler | 16 | 8–8 | %50,0 |
| Bengalliler | 14 | 7–7 | %50,0 |
| Berberiler | 10 | 5–5 | %50,0 |
| Birmanlar | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Koreliler | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Tupi | 6 | 3–3 | %50,0 |
| Hindistanlılar | 19 | 9–10 | %47,4 |
| Maya | 13 | 6–7 | %46,2 |
| Çinliler | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Japonlar | 11 | 5–6 | %45,5 |
| Tötonlar | 16 | 7–9 | %43,8 |
| İspanyollar | 10 | 4–6 | %40,0 |
| Wu | 8 | 3–5 | %37,5 |
| Hıtaylar | 15 | 6–9 | %40,0 |
| Malililer | 13 | 5–8 | %38,5 |
| Gurjaralar | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Varegler | 11 | 4–7 | %36,4 |
| Gotlar | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Wei | 9 | 3–6 | %33,3 |
| Danimarkalılar | 21 | 8–13 | %38,1 |
| Bohemyalılar | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Keltler | 12 | 4–8 | %33,3 |
| Hunlar | 10 | 3–7 | %30,0 |
| Romalılar | 5 | 1–4 | %20,0 |
| Gürcistanlılar | 9 | 2–7 | %22,2 |
| Etiyopyalılar | 15 | 4–11 | %26,7 |
| Moğollar | 12 | 2–10 | %16,7 |
Yalnızca en az 5 maçlık eşleşmeler gösterilir. Oranlar Tatarlar açısındandır.